Четвер, 18.04.2024, 04:59
Заробіток в інтернеті кліками
 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » WMMAIL » Заробіток » Як заробляти копірайтінгом
Як заробляти копірайтінгом
so-masterДата: Неділя, 31.08.2014, 19:36 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Поговоримо трохи про копірайтинг. Є різні думки щодо того, чи є це заняття бізнесом чи ні. Тут, мабуть, все залежить від суб'єктивних поглядів і підходів. Але це вже справа кожного: як розцінювати даний вид діяльності, як його кваліфікувати. Я ж розповім про те, яким чином і де особисто я заробляю на цьому ділі гроші. Можливо, когось це теж зацікавить. 

Література мені дуже навіть близька. Я вже близько десяти років пишу вірші, тексти пісень, розповіді, романи і т. Д. Мені дуже подобається писати, створювати різні образи, ситуації та інше. Загалом, як кажуть, це моє, моя стихія. І ось, коли я серйозно зацікавився бізнесом в Інтернеті, то подумав: а чому б не спробувати себе в ролі автора не художніх творів, а, скажімо, невеликих статейок або тексту для сайтів, контенту? Думка мені здалася цілком цікавою, і я почав шукати в Інтернеті ресурси, на яких можна реалізовувати свої матеріали. 

Переглянувши кілька сайтів, зупинився на www.textsale.ru. Досить живий і активний сервер, багато і авторів, і замовників, легким у навігації та експлуатації. Існує реферальная програма. 

Які є у нього плюси? 

Він простий і зрозумілий, не потрібно витрачати додатковий час на його освоєння. Все швидко вантажиться. Досить великий вибір рубрик. При завантаженні матеріалу з'являється інформація щодо кількості символів без пробілів, по якій можна орієнтуватися при виставленні ціни. Є можливість редагувати або видаляти матеріал. При його продажі на e-mail приходить відповідне повідомлення. 

Після розміщення на сервері матеріал автоматично потрапляє в розсилку, на яку, до речі, є сенс підписатися для того, щоб орієнтуватися в цінах на подібні вашої статті. У розсилці публікуються лише заголовки нових статей та їх ціни, вона не має великих розмірів. Оплата відбувається через WebMoney. Спочатку вона потрапляє в ваш аккаунт, звідки її можна вивести не раніше, ніж через три доби після продажу матеріалу. Це час дається на можливість розірвати угоду, якщо покупець виявить, що ваш матеріал не є авторським або ж не відповідає заявленому опису. 

Виводити можна будь-яку суму, мінімалки немає. Однак з кожного вашого продажу вираховується 10 відсотків. Така ж сума додається і до виставленої вами вартості статті. Наприклад, якщо ви оцінили вашу статтю в 1 долар, то покупець заплатить за неї 1 долар і 10 центів. Ви ж отримаєте лише 90 центів. Але навіть при такому розкладі можна нормально працювати. Моя перша стаття, в якій я писав про партнерських програмах і роботі в оних, пішла вже через три години, принісши мені перші пару доларів. Для мене це був приємний сюрприз. Я ніяк не очікував, що вона продасться так скоро. І, знову ж таки, 2 долара за якихось півгодини роботи і 3:00 очікування: на той момент це було просто супер! 

Якщо ж ви побажаєте ще й розщедритися малість, оплативши кілька платних послуг, то у вас з'являться можливості як рекламувати свої матеріали та пропозиції на головній сторінці сайту, так і брати замовлення на біржі, де часом зустрічаються досить простенькі завдання за досить пристойну оплату. Гроші, які ви витратите на активацію цих послуг, дуже швидко окупляться, а ваш дохід істотно зросте. 

Не варто також забувати і про реферальськой посиланню: з кожного продажу притягнених вами людей ви будете отримувати по 2,5 відсотка від вирученої ними суми. Ці гроші йдуть з тих 10 відсотків, що стягує система. Багато реферали, звичайно ж, не принесуть. Але якщо їх буде у вас багато і вони будуть активними, то з десяток-другий доларів на місяць і вийде. 

Які мінуси? 

Мінус тут я бачу лише один. Він загальний для всіх подібних серверів: після продажу вашого матеріалу ви втрачаєте на нього усілякі права, ви зобов'язуєтеся ніде більш не публікувати його, не використовувати його фрагменти і т. Д. Загалом, всі авторські права після продажу матеріалу переходять до його нового хазяїна. З цієї причини я не став продавати свої вірші, оповідання і т. Д., Обмежившись лише статтями, які не так шкода. 

І ще: ні в якому разі не розміщуйте в статті ваші координати, тобто e-mail, адреса сайту, номер аськи і т. Д. Рано чи пізно, але адміни виявлять це, і тоді ваш аккаунт буде заблокований. Я пару раз розмістив свій e-mail, сподіваючись, що людина, яка купила мою статтю, потім звернеться до мене безпосередньо, замовивши ще одну (або навіть декілька). В результаті і звернень не було, і аккаунт заблокували. А у мене там були і реферали, і позитивні відгуки, і деякий рейтинг. Я написав в техпідтримку, визнав свою провину, попросив відновити. Але робити це безкоштовно вони не побажали. Запросили 20 доларів. Довелося наново реєструватися, використовуючи новий нік та іншої e-mail. 

А зовсім недавно мені попався на очі ось цей ресурс: advego.ru - це форум, на якому можна знайти безліч замовлень, пов'язаних з копірайтінгом. Є пропозиції щодо заповнення тематичних форумів. Потрібно коментувати статті або просто спілкуватися на задані теми. За повідомлення розміром від 20 до 100 символів платять від 3 до 15 центів. 

Є також пропозиції з написання статей на задані теми. За статті розміром від 1000 до 2500 символів платять від 1 до 5 доларів. 2500 символів - це приблизно пів вордовского листа; 5 доларів - досить пристойна оплата за такий обсяг. Також є партнерська програма. Форум простий і зрозумілий в навігації. 

Кому близький вид діяльності, пов'язаний з написанням різних текстів, я рекомендую ці два ресурси. Хоча б для початку, для відточування вашої майстерності. Потім, якщо ви зрозумієте, що це дійсно ваше, звичайно ж, слід йти далі. Слід шукати паперові видання (газети, журнали, альманахи), з якими ви б могли співпрацювати. Там і платять набагато більше, і авторські права зберігаються. 

Я, наприклад, з лютого співпрацюю з санкт-петербурзьким журналом, пишу для нього статті про незрячих і ПК, про бізнес і шахрайстві в Інтернеті, отримуючи за кожну з них в середньому по 25-30 доларів. При цьому середній розмір статей близько 10000 символів з ​​пробілами. При продажу через біржу контенту, втративши авторські права на матеріал, я отримав би рази в два менше. І то: не факт, що стаття відразу б пішла. Та й платять мені поки ще по-середньому: 6 копійок РФ за символ. Коли починав, платили по 4 копійки. Головний редактор так і сказав: новачкам платимо по-мінімуму, а потім поступово підвищуємо. Максимум - 12 копійок за символ. 

Головна трудність тут: підібрати таке видання, тематика якого була б для вас прийнятною. Я, коли займався пошуком, переглянув понад 40 пропозицій, знайшовши всього лише одне підходяще. В інших або були потрібні статті з фізики, медицини, будівництва та іншим темам, в яких я розбираюся не дуже добре, або були інші моменти, які не влаштовують мене. 

Але, як кажуть, хто шукає, той знаходить. Так що, пробуйте свої сили і удосконалюйтеся! Тема дійсно стоїть. Особливо, якщо у вас лежить душа до даної діяльності. Почавши з бірж контенту і форумів, ви згодом зможете або вийти на якісь видання, або знайти постійних замовників в Інтернеті, що також досить прибутково. Успіхів вам у ваших починаннях і всіляких успіхів!
 
Форум » WMMAIL » Заробіток » Як заробляти копірайтінгом
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024