П`ятниця, 19.04.2024, 18:30
Заробіток в інтернеті кліками
 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Forex » Джордж Енджелл робить акцент на волатильності і ліквідності
Джордж Енджелл робить акцент на волатильності і ліквідності
so-masterДата: Субота, 18.04.2015, 10:48 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Волатильність і ліквідність - два моменти, на які звертає увагу незалежний трейдер Джордж Енджелл (George Angell) при трейдингу. В даний час Енджелл веде трейдинг винятково ф'ючерсами S & P 500, укладаючи тільки внутрішньоденні угоди і ніколи не утримуючи позиції на ніч. «Ліквідність і волатильність - це дві речі, без яких не обійтися. Торгувати чимось на зразок вівса в межах одного дня не вийде », - говорить він.

На початку 70-х років Енджелл вперше зацікавився товарними ринками. «Я купив цукор, і він злетів у ціні ... потім я купив мідь, і вона злетіла в ціні, потім я купив ще трохи міді. Потім ціни впали. Я подзвонив своєму брокеру і звелів йому продавати, а він питає - кому? - Згадує Енджелл. - Тоді-то я й зрозумів, що мені потрібно більше вчитися ». На початку 80-х Енджелл попрямував в чиказькі біржові зали. Він був місцевим трейдером для среднеамеріканскую товарної біржі (MidAmerican Commodity Exchange), займаючись в основному золотом. Хоча зараз Енджелл веде трейдинг для себе, не в залі, а з екрану монітора, він вважає традиційні торги в залі «безцінним досвідом».

«Люди в залі орієнтовані на найближчу перспективу, - говорить Енджелл. - Я навчився вчасно ввійти, схопити тренд, заробити гроші і піти ». Зараз, однак, він воліє вести трейдинг поза біржею. «Я в кімнаті один займаюся трейдингом. Коли я входжу в зал, там тисячі людей. Це світська подія. Люди хочуть говорити про свої позиції, пити каву. Через це неможливо зосередитися ... як кажуть, з-за дерев лісу не видно ». На його думку, за останні десять років технологічний прогрес революціонізував можливості для трейдингу. «У всіх гравців вирівнялися шанси», - зауважує Енджелл. За його словами, технологія усунула ті переваги, які, як вважалося раніше, трейдер в залі мав у порівнянні з позабіржовим. «Від цього насамперед виграв масовий трейдер. Широка публіка не вміє спекулювати з невеликим прибутком », - пояснив він. Енджелл відкидає базові знання, стовідсотково покладаючись на техніку. Він розробив дві власні системи трейдинга: LSS і Spyglass, які використовує в своїх повсякденних операціях поряд з «обережністю і особистим досвідом».

«Всім потрібно яке-небудь автоматичне підмога. Воно дозволяє братися за важкі операції, за які ніхто не став би братися з олівцем у руці », - зауважив Енджелл і додав:« Кожен день я йду на роботу без всякого думки, складеного заздалегідь ... ринок говорить мені сам, куди він прагне ... думки - це те, що вас підводить ». Хоча «у багатьох людей не вистачає дисципліни вести трейдинг без стопів», за словами Енджелла, він їх не використовує. «Проблема зі стоповим трейдингом полягає в тому, що ви виходите в найгірший момент з усіх можливих. Замість стопів я використовую точки дії. Це означає, що коли ринок доходить до певної точки, я виходжу, але я буду чекати стрибка (якщо ринок опускається) », - пояснив Енджелл.

Енджелл займався торгами і на ринку облігацій. У своїй оцінці ринків він спирається на два ключових елементи: волатильність і ліквідність. «Іноді ринок для вас просто вмирає. Наприклад, в 1980 році існував великий ринок золота. Ціна піднялася до 850 доларів за унцію, але волатильність пропала, а потім пропала і ліквідність. У цей момент я переключився на облігації », - говорить Енджелл. Коли на Чиказькій торговій біржі був запущений контракт S & P 500, Енджелл почав працювати на цьому ринку. Втім, як він зауважив, після краху фондового ринку в 1987 році, ліквідність S & P зникла, і Енджелл знову повернувся на деякий час до облігацій. «Облігаціями торгують великі установи, і при кожній відмітці (tick) можна купувати і продавати їх тисячами. Ніхто не може гратися з цим ринком. Ніхто не може ним маніпулювати. Ось чому апельсиновий сік весь час доходить до верхніх лімітів - тому що нікому його продавати », - говорить він. Коли його запитали про торги в системі GLOBEX, Енджелл сказав: «Я не звертаю на них ніякої уваги, бо там немає достатньої ліквідності. За євродолар існує величезна ліквідність, але недостатньо волатильності, щоб заробити гроші ».

Щодо відмінностей між ринками Енджелл зауважив, що «всі ринки мають різні характеристики, і потрібно добре знати свій ринок. Людина в залі, який торгує лісом, не вестиме трейдинг по S & P. І трейдери поводяться на різних ринках по-різному. Людей знають по тому, як вони ведуть трейдинг. Цей хлопець - дрібний спекулянт. Цей торгує віддаленими місяцями (back months - місяці, найбільш віддалені від закінчення строку ф'ючерса або опціону). Цей хлопець спеціалізується на спредах. Цей має одноденні позиції. Починаючому трейдеру потрібно знати, що йому необхідна спеціалізація ».

Коли йому поставили запитання, чому у багатьох трейдерів ф'ючерсами нічого не виходить, Енджелл вказав на три основні чинники: «По-перше, нестача дисципліни. По-друге, брак фінансів. По-третє, вони взагалі нічого не розуміють. Вони навіть не уявляють собі парадоксів ». Словникові визначення парадокса - це «явне протиріччя», але це, як пояснює Енджелл, застосовно до даної ситуації. Приміром, «на ринку вся гра ведеться потім, щоб обійти стопи. Кожен думає, що ціна йде вгору, але не кожен заробить гроші ».

Порада для початківців трейдерів? «Розташовуйте достатнім фінансуванням. У вас повинен бути ризиковий капітал, який ви можете собі дозволити втратити. Не думайте про гроші, думайте про ринок, а гроші самі про себе подбають ».
 
Форум » Різне » Forex » Джордж Енджелл робить акцент на волатильності і ліквідності
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024