Четвер, 28.03.2024, 23:37
Заробіток в інтернеті кліками
 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Forex » Джейк Бернстайн (Джейк Бернстайн: психолог, що став трейдером)
Джейк Бернстайн
so-masterДата: Субота, 18.04.2015, 10:49 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Джейк Бернстайн (Jake Bernstein), один з найбільш відомих трейдерів в галузі ф'ючерсів, почав займатися трейдингом «випадково», як він сказав в інтерв'ю FWN. Бернстайн був психологом і відгукнувся на оголошення в газеті щодо «ф'ючерсів». Йому став дзвонити брокер, і Бернстайн відкрив рахунок. «Я домігся швидкого успіху, який перетворився на швидку невдачу», - говорить Бернстайн. У той час він надходив, виключно керуючись рекомендаціями свого брокера. Потім Бернстайн «перегрупувався, зайнявся освітою і почав самостійно займатися трейдингом». Зараз він являє собою активного трейдера, але бере участь у торгах виключно технічним способом: поза біржею, з екрана.

«Моя робота завжди була технічно орієнтована, із застосуванням цінових закономірностей, сезонності і циклів». Бернстайн спочатку «розробив свій власний метод і розрахунок часу. У мене не було грошей для участі в торгах, тому я продавав поради ». З часом він накопичив достатньо коштів і почав вести трейдинг за власним методом.

Бернстайн обіймає посаду президента фірми MBH Commodity Advisors, що знаходиться у м Віннетка, штат Іллінойс, і є автором більш ніж 20 книг. Він видає бюлетень MBH Weekly Futures Trading Letter, який виходить у світ без перерв, починаючи з 1972 року, а також регулярно проводить семінари з окремих тем, пов'язаних з трейдингом. Бернстайн також входить до складу учасників All Star Traders Hotline. «Я люблю вчити. Всякий раз, коли я вчу, я дізнаюся щось нове, і це зміцнює в мені віру в мої власні методи », - говорить Бернстайн. Він додає, що «серед трейдерів поширюється стільки дезінформації, що мені приносить задоволення вчити речам, у працездатності яких я впевнений».

Бернстайн схильний брати участь у роботі найактивніших ф'ючерсних ринків: енергоносії, фінанси, контракти S & P. Але, за його словами, «я веду трейдинг всім, що змінюється в заданих часових рамках». Бернстайн зазвичай уникає такі тонкі ринки, як ф'ючерси на паладій або апельсиновий сік: «Мені не подобається, як там виконуються накази».

Коли його запитали про те, чи не відбувається ерозія технічного аналізу, оскільки все більше число трейдерів орієнтується на одні й ті ж графіки закономірностей, Бернстайн сказав: «Графіки закономірностей - це одночасно наука і мистецтво. Я схильний дотримуватися кристальної ясності у всьому. Якщо на графік дивиться 10 чоловік, і всі приходять до однакового висновку, то я себе почуваю в такій ситуації цілком комфортабельно. Мені подобається бути об'єктивним ». Бернстайн навів як приклад хвильовий аналіз Елліотта як зразок технічного аналізу, схильного до більшої «суб'єктивності», оскільки розрахунок хвиль схильний до індивідуальних інтерпретацій.

Цей ветеран біржових торгів відкрив свою власну сторінку в інтернеті і відчуває великий оптимізм щодо впливу «всесвітньої павутини» на торгове співтовариство. «Я вважаю, що інтернет дозволить швидше поширювати інформацію та дозволить більшій кількості людей по всьому світу брати участь у роботі ринків. Це розширить можливості для всіх ».

Що стосується майбутнього традиційних біржових торгів, то Бернстайн не вважає, що електронний трейдинг в найближчому часі зможе їх витіснити. «Поки що я не переконаний в цьому, - сказав він щодо прогнозів про неминуче заході торгів у залі. - Я думаю, що поки ще є місце і для трейдера, і для брокера в залі, і якщо брокер буде ефективний, то в ньому буде необхідність ». Бернстайн, втім, завжди був «екранним трейдером», пояснюючи це тим, що через його малий зріст він не може бути трейдером в залі, так як «народ там буде мати перевагу наді мною». Говорячи про нинішній стан ф'ючерсних ринків, Бернстайн висловив упевненість у неминучому настанні нової інфляційної ери: «Я вважаю, що нас очікує одна з найбільш великих інфляційних тенденцій, починаючи з 70-х років. Буде велика подорожчання дорогоцінних металів. Уже спостерігається зростання цін по всіх зерновим ... енергоносії божеволіють, а це все вказує на інфляцію. Ми побачимо зростання процентної ставки і великий ринок ведмедів на процентні ставки ».

Рада Бернстайна початківцям трейдерам: «Починайте з достатнім капіталом, диверсифікують, укладайте угоди по усе більш великих коливань і керуйте ризиком».
 
Форум » Різне » Forex » Джейк Бернстайн (Джейк Бернстайн: психолог, що став трейдером)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024