П`ятниця, 26.04.2024, 19:40
Заробіток в інтернеті кліками
 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Bitcoin » Пограбування нації (пограбування нації)
Пограбування нації
so-masterДата: Неділя, 01.03.2015, 12:13 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Центральний банк - це не притулок Ілюмінатів, це просто сучасна назва інструменту перетворення грошей у владу. Я не буду пудрити вам мізки конспірології або спекуляціями про політику. Я не ношу шапочку з фольги (хоча іноді думаю, що це непогана ідея), але історія про те, як ми опинилися в нинішній ситуації, насправді досить темна.

Федеральний резерв яким ми його знаємо є третьою інкарнацією центрального банку в США. Перший банк Сполучених Штатів був заснований в 1791 році. В рамках фіскальної та монетарної експансії федеральної влади Олександр Гамільтон зумів-таки заснувати банк у Філадельфії (штат Пенсільванія). Томас Джефферсон, Джеймс Медісон і Джордж Клінтон противилися Першому банку Сполучених Штатів, і через 21 рік закон про продовження його ліцензії не був затверджений Конгресом.

Олександр Гамільтон був корпоративної маріонеткою. Точніше кажучи, він був корпоративної маріонеткою в пошуках корпорації, і в підсумку знайшов своє місце в уряді США. Осиротілий у віці 11 років, він був відправлений приватною притулком в коледж. Гамільтон відплатив за це розширенням повноважень центрального уряду, націоналізмом і створенням умов для зростання національного боргу. Після себе Гамільтон залишив плутанину, яку так люблять всі сучасні політики і лобісти.

У відсутність центробанку, що випускає валюту, затверджену федеральним урядом, штати, приватні банки та організації друкували свої гроші. Навіть окремі люди могли створювати свої валюти - як і будь-який інший товар, вони конкурували на відкритому ринку. Якщо комусь техаський долар здавався менш надійним, ніж пенсильванский фунт, можна було просто не приймати його. Звучить як хаос, але, принаймні, така республіканська валютна система змушувала окремі штати та організації конкурувати один з одним. Націоналізація банків під егідою системи Гамільтона об'єднала їх ... проти нас.
 
Форум » Різне » Bitcoin » Пограбування нації (пограбування нації)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024